fbpx

Współpraca

Mama W Garniturze to lifestylowo parentingowy blog skupiający się wokół tematów domu, dzieci, finansów oraz kreatywnego, spokojnego życia.

Czytelniczka Mamy W Garniturze to kobieta, która wie czego oczekuje od życia, akceptuje gorsze momenty i celebruje małe przyjemności. Głownie obserwują mnie kobiety między 25 a 34 rokiem życia.

Bardzo się cieszę że tutaj jesteś. Miło mi Cię gościć. Jeśli masz pytania do mnie chętnie na nie odpowiem. Pamiętaj jednak że za równo moja jak i Twoja doba ma 24 godziny. Uzbrój się w cierpliwość czekając na odpowiedź ode mnie. Nie bój się pisać, nie bój się pytać. Nie gryzę, nie krzyczę. Mam na imię Aneta i możesz mówić mi po imieniu. Wciąż czuję się młodo.

Zapraszam do kontaktu: [ kontakt@mamawgarniturze.pl ]

Współpraca z blogiem

Chętnie podejmuję współpracę i jestem otwarta na różne jej formy. Chętnie promuję produkty oraz usługi zgodne z ideą i stylem mojego życia, profilem bloga oraz zainteresowaniami jego czytelniczek.

❀ Posty sponsorowane (pojedynczy artykuł lub cykl tematyczny) 
❀ Recenzje oraz testy Twoich produktów, miejsc lub usług 
❀ Współpraca długofalowa 
❀ Konkursy na blogu oraz w social mediach
❀ Promocja produktów w social mediach
❀ Banery reklamowe
❀ Testy produktów zakończone postem blogowym

Wpisy umieszczane na blogu w ramach współpracy są oznaczane, napisane wyłącznie przeze mnie i znajdują się w nich moje subiektywne opinie oraz odczucia. Nie kopiuje gotowców reklamowych. Bardzo lubię kreatywne formy współpracy więc jeżeli masz jakiś ciekawy pomysł to po prostu napisz. Zrobimy coś z niczego.

Back To Top