fbpx

Dodatkowe pieniądze w Twoim portfelu.

Dodatkowe pieniądze

Dodatkowe pieniądze w Twoim portfelu.

Dodatkowe pieniądze – Praca Zdalna
Freelancer – Wirtualna Asystentka – Możliwości Online

Jest kilka sposób jak pracować zdalnie z domu wykonując drobne prace na zlecenie przez Internet. Oto kilka przykładów:

 1. Grafik
 2. Copywriter
 3. Tworzenie stron internetowych
 4. Obsługa profili Social Media
 5. Transkrypcja nagrań
 6. Tłumacz online
 7. Korepetycje online

Wirtualne asystentki po woli wchodzą na Polski rynek. Każdy pracodawca oczywiście ustala zakres obowiązków dostosowany do swoich potrzeb. Jednak ta forma pozwala nie tylko na dorobienie do budżetu, ale często też okazuje się być pełnoetatową pracą.

Własne miejsce w sieci. Jest kilka sposobów na zarabianie pieniędzy. Od współpracy z innymi, przez reklamy, posty sponsorowane. Programy partnerskie pozwalają na zarabianie z polecania produktów z których również korzystasz, znasz i rzeczywiście polecasz. Jeżeli samodzielnie coś testujesz, używasz i znasz możesz polecać to z czystym sumieniem. Tworzenie treści na Youtube. Nagrywanie filmów. Niestety minus jest taki, że najpierw trzeba sporo zainwestować czasu i energii. Zarobki przychodzą dopiero później wprost proporcjonalnie do rośnięcia poczytalności bloga.

Wypełnianie ankiet. Nie jest to może najbardziej dochodowa możliwość ale zawsze można dorobić sobie na małe zakupy w popularnych sieciówkach. Jest kilka stron oferujących wypełnianie ankiet. Można zarejestrować się na kilku stronach i dzięki temu zwiększyć swoje zarobki. Opinie.pl pozwala również na wypłaty pieniędzy przez PayPal Lub przelew bankowy. Oczywiście zapraszając innych przez LINK POLECAJĄCY zdobywa się dodatkowe punktu.

Sprzedaż tego co masz by zrobić miejsce na nowe.

Może nie jest to stały dochód, ale raz na jakiś czas warto zrobić porządki i zmniejszyć ilość walających się gratów po mieszkaniu. Ogranicz ilość nagromadzonych rzeczy. Wiem, że większość z nas jest typem chomika. Uwielbiamy kupować nowe rzeczy. Otaczać się dużą ilością przedmiotów. Szkoda nam się pozbywać. Bo…

 • … pamiątka
 • … ładne
 • … prezent
 • … szkoda
 • … jeszcze się przyda
 • … schudnę
 • Bo… bo… bo… Itd…

Takich przykładów można znaleźć milion. Tylko czy na pewno tak powinno być ? Są takie momenty kiedy trzeba się siebie szczerze zapytać czy to aby na pewno nie jest kolejna wymówka. Czas wziąć byka za rogi i rzeczywiście się z tym rozprawić. Ogranicz nadmiar chaosu. Jest ku temu kilka powodów.

 • Możemy zarobić dodatkową gotówkę (Każdy zastrzyk pieniędzy w domowym budżecie się przyda)
 • Zyskujemy przestrzeń w mieszkaniu. Łatwiej utrzymać porządek. Mniej czasu poświęcamy na sprzątanie. Prościej nam coś wybrać bo ograniczamy sobie możliwości.
 • Dokładamy swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Zamiast wyrzucać na śmietnik, znajdujemy nowe życie dla danych przedmiotów.
 • Ktoś zyskuje coś za dużo mniejsze pieniądze.

Po pierwsze najłatwiejsze do pozbycia się z domu są książki. Te najłatwiej sprzedać. Ja korzystam z internetowego skupu książek. Może ceny za które kupują nie są zbyt wysokie, ale można tam sprzedać wiele tytułów na raz. W dodatku wybierając opcje odbioru przez kuriera nie martwimy się o to że musimy gdzieś to nosić. Kurier sam to odbierze. Kolejny punkt który u wielu kobiet co jakiś czas pojawia się na liście do generalnych porządków. Kupujemy, kupujemy i znów kupujemy. Nagle w szafie brakuje miejsca i trzeba się pozbyć nadmiaru. Najłatwiej spakować wszystko i wstawić do specjalnych pojemników dla pomocy społecznej. Można również poszukać w rodzinie. Starsze dziecko na młodsze dziecko może oddać za małe ubranka. Lub siostra siostrze czy koleżanka koleżance. Portale aukcyjne, grupy sprzedażowe. Allegro, olx, facebook. To są takie miejsca w których możemy wystawić dosłownie wszystko. Nie mamy 100% gwarancji, że ktoś to kupi. Ale zawsze jakaś szansa jest. Oczywiście trzeba się też uzbroić w cierpliwość do roszczeniowych klientów, oraz uważać na oszustów. Na grupach na fb często są opisywani z imienia i nazwiska. Warto więc najpierw poszperać i poczytać.

Elektrośmieci – Dbaj o planetę.

Podobnie popsuta elektronika zawalająca miejsce w domu, z którą nie wiadomo co zrobić a naprawić się nie da. Tego absolutnie nie wolno wyrzucać na śmietnik. W każdym mieście jest miejsce gdzie oddaje się elektrośmieci. Poszukaj u siebie w mieście i tam wszystko oddaj. Jakiś czas temu odkryłam też zbiór elektroodpadów online. Skup popsutych telefonów. Internet pęka w szwach od takich miejsc.

Uzupełnił braki czymś nowym i odzyskaj część pieniędzy

Zarabianie na kupowaniu jest ostatnio głośnym tematem. Internet ma dla nas przeróżne możliwości „zarabiania” przez internet. Dlaczego słowo zarabiania zamknęłam w cudzysłowie ? No właśnie. Bo jest to temat dość dyskusyjny jak dla mnie.

Zachęcona licznymi obietnicami i bonusami zapisałam się do programu „Refunder” już kilka miesięcy temu. Jest to program, który pozwala na uzyskanie zwrotu za zakupy robione przez Ciebie przez internet. Można skorzystać ze strony, z wtyczki do chrome oraz z aplikacji na telefon. Wszystko jest zbudowane bardzo przejrzyście i intuicyjnie. Rejestracja i posiadanie konta jest darmowe. Zarobione pieniądze można przelać na swoją aplikację PayPal lub bezpośrednio na konto bankowe. Jeśli posiadasz swój sklep możesz dołączyć do programu „Refunder” i zostać ich partnerem, zyskując tym samym nowych klientów. Zarabianie na kupowaniu można wtedy przekształcić w zarabianie na sprzedawaniu.

Lista sklepów z których można uzyskać zwrot za zakupy jest dość długa i rozbudowana tematycznie. Duże marki, znane sklepy, między innymi sieci komórkowe, hotele, loty, bankowość, jedzenie, odzież, kosmetyki, akcesoria dla dzieci, prezenty, dodatki do domu. Wybór jest naprawdę szeroki. Niestety w moim przypadku bardzo ograniczony. Na chwilę obecną zarobek pojawia się od czasu do czasu. Pierwsze pieniądze dostałam gdy przedłużyłam umowę w sieci komórkowej biorąc nowy telefon komórkowy. Poza tym było też kilka bardzo drobnych kwot kupując prezenty Świąteczne i okolicznościowe. To zarabianie na kupowaniu nazwałabym raczej oszczędzaniem na kupowaniu. Jednak mam też świadomość, że dla wielu ludzi nawet takie małe kwoty mogą być pomocą finansową, której z danym momencie mogą potrzebować.

Zarabianie na kupowaniu prawie jak MLM ?

Jest jeszcze druga strona medalu. Dodatkowa opcja jaką jest zapraszanie znajomych do programu. Poprzez link afiliacyjny, wygenerowany do Twojego konta możesz zapraszać innych do przystąpienia do programu i zarabiać dodatkowe pieniądze za każdą nową osobę, która dołączy przez Twój link afiljacyjny. Dzięki temu budujesz swoją „strukturę” osób które oszczędzają razem z Tobą na zakupach. Ja póki co staram się pamiętać o tym by robić zakupy właśnie przez wtyczkę „Refunder” by moje zakupy zapisywały się w pamięci programu i zbieram pieniądze na swoją pierwszą wypłatę czyli dodatkowe pieniądze w moim portfelu.

Dodatkowe pieniądze do domowego budżetu zawsze się przydają. Dodatkowo jeżeli zarobienie ich nie wymaga dużego wysiłku lub czasu. To dlaczego by nie spróbować ?

Back To Top